маин_баннер

ВОТОФО Аири 1000пуффс

 • Вотофо 6000 Пуфф једнократна Вапе оловка

  Вотофо 6000 Пуфф једнократна Вапе оловка

  укуси (Линда)

  1. Грожђе
  2. Лед од диње
  3. Раинбов Цанди
  4. Јагода лубеница
  5. Лусх Ице
  6. Цола Ице
  7. Лед од боровнице
  8. Манго лед
  9. Блацкберри Ице
  10. Микед Берри
  11. Пассионфруит мед Грејпфрут
  12. Чоколадна нана
  13. Киви од јагоде
  14. Ананас лед
  15. Змајево воће Јагода
  16. Вијетнамска ледена кафа
  17. Хавајски
  18. Фуји јабука јагода нектарине (ФАСН)
  19. Рум Грапе Ице Цреам
  20. хладна мента
  21. банана папаја
  22. Лед од вишњевог сока
  23. В Енергидринк Гуарана
  24. Купина и Брамли јабука
 • Велепродаја Вотофо Мега Е цигарета за једнократну употребу 1500 пуффс Велепродаја испаривача

  Велепродаја Вотофо Мега Е цигарета за једнократну употребу 1500 пуффс Велепродаја испаривача

  Спецификације:

  Бренд: Вотофо
  Димензије: 20*105мм
  Материјал: СС304 + ПЦ за храну
  Капацитет батерије: 980 мАх
  Грејна језгра: Жичани намотај
  Отпор: 1.6 охм
  Капацитет: 5.0мл,5%
  Пуфф Цоунт: до 1500
  Пакет: кутија за папир