маин_баннер

Банг Про

 • Банг про 5000 Пуффс Бар Велепродаја Пен Под електронска цигарета

  Банг про 5000 Пуффс Бар Велепродаја Пен Под електронска цигарета

  Опис производа (Линда)

  Е-цигарете банг Вапе за једнократну употребу 14мл

  Параметри производа1.Капацитет батерије: 600мах

  2. Капацитет резервоара за уље: 10МЛ

  3. Број порта: 5000пуффс

  4. Садржај соли никотина: 2%/5%
  5. Пуњива
  6. Мрежно језгро

  укус:
  1. МАНГО БРЕСКВА ИЦЕ
  2.Доубле Аппле
  3.Пина цолада лед
  4.јогурт од јагоде
  5.банана лед
  6. Сок од поморанџе
  7.лед од лубенице
  8. Плава малина лед
  9. Ананас манго лед
  10.страберри банан лед
  11.цоол минт
  12.алое грожђе